1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dlažba z přírodního kamene

Jak jinak co nejvíce propojit vaše obydlí s přírodou než využitím přírodních materiálů. Stavět z kamene bychom vám sice nedoporučili, ale pořídit si přírodní kamennou dlažbu, ať už ven nebo do interiéru, ano.

Nalaďte se na přírodní notu

Proč pořizovat keramické nebo betonové imitace kamenů, když si můžete zakoupit opravdovou kamennou dlažbu, která si na nic nemusí hrát. Kamenné podlahy jsou velice odolné, ostatně tolik jako materiál, z něhož se vyrábí. Odolávají nejen mechanickému, chemickému a klimatickému poškození, jsou také snadno udržitelné pouhým setřením.

Dekor kamenné dlažby bude vždy originální a in

A to nejen proto, že přírodní materiály jsou nestárnoucím trendem, ale také proto, že co kus, to originál. Těžko budete v přírodě hledat dva kameny s identickou kresbou. Barevná škála samozřejmě závisí na druhu kamene. Tím spíš je ale velmi rozsáhlá. Co se povrchu a textury týče, záleží jen na vás, zda dáte přednost hrubému kameni nebo raději leštěnému. Do velikosti se kamenná dlažba nijak nevymyká běžné nabídce dlažeb.

Na terasu i ke krbu

Dlažba z přírodního kamene se nemusí vyjímat jen na zahradních cestičkách mezi záhonky. vypadat bude i na terase při letním grilování nebo v zimě u krbu v obývacím pokoji. Pokud máte kámen opravdu rádi, můžete zvážit i pořízení kamenného obkladu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno