1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kamenné obklady do interiéru

Obložení interiéru, tedy i jinde než v koupelně, je zajímavým řešením, které vám pomůže váš interiér ještě více zútulnit. Přesto, že je kámen studený materiál, při pohledu na zeď obloženou zemitým kamenným obkladem byste řekli, že na vás teplo domova přímo sálá. Na výběr navíc budete mít z maloformátových obkladů po velkoformátové desky různých odstínů a textur.

Najděte bezpečné útočiště u sebe doma

Kámen dodává interiéru pocit klidu, vyrovnanosti, ale také bezpečí. Kamenné obklady do interiéru nejsou jen doménou horských chalup nebo honosných sídel, hodí se i do moderních vzdušných interiérů a dokáží v bytě hravě vykouzlit tak trochu romantickou atmosféru.

Břidlice do obýváku, mramor do koupelny

Anebo naopak či třeba úplně jinak. Na výběr máte nejen z různých povrchů a typů kamene. Pro kamenné obklady do interiéru můžete vybírat nejrůznější formáty a barvy. Kamenná kresba bude navíc vždy originální a nadčasová, těžko byste hledali totožnou. To, zda dáte přednost luxusnímu leštěnému povrchu mramorového obkladu nebo najdete zalíbení spíše v hrubě otesaných břidličných nebo snad pískovcových pásech, už záleží jen na vašem osobním vkusu a celkovému konceptu interiéru.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno