1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Keramická dlažba imitace dřeva

Dřevěné podlahy jsou sice krásné a teplé, nemusí být ale vždy praktické. I tak si ale můžete vzor i texturu dřeva dopřát, a to díky keramické dlažbě imitující dřevo. Keramická dlažba s imitací dřeva je mnohem odolnější a snadněji se udržuje. V prostorách, jako jsou například kuchyně, kde hrozí riziko poškození a kde je vyžadována snadná a rychlá údržba, jsou keramické obklady mnohem praktičtější.

Na pohled i na dotek

Imitace dřeva nemusí končit barevným vzorem, v nabídce jsou i dlaždice s texturou imitující různé materiály, iluze je tak ještě dokonalejší. Cena dlaždic se navíc nezvedá s druhem imitovaného dřeva, takže si klidně můžete vybrat imitaci drahých exotických dřevin a nepřiplatit ani korunu.

Barvy a formáty dlaždic

Formáty se nijak neliší od běžného sortimentu. Imitace dřeva však nejlépe vynikne na velkých formátech. Keramickou dlažbu můžete pořídit v přírodních barvách, ale i odstínech tónovaných do různých jiných pro dřevo netypických barev. Mezi moderní volby v případě podlah pak patří také anhydritové podlahy.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno