1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Cena anhydritové podlahy za m2

Anhydritové nebo také sádrové podlahy jsou lité podlahy podobně jako cementový potěr nebo betonová mazanina. Využívají se jako hrubé podlahy a pro vyrovnání povrchu nejen v rodinných domech či bytových jednotkách. Po dalším ošetření mohou výjimečně sloužit i jako pochozí vrstva. Nevýhodou je prakticky nemožnost vytvoření spádové vrstvy, protože se jedná o samonivelační materiál. Svými přednostmi ovšem tento nedostatek anhydrid snadno vynahradí.

Výhody anhydritových podlah

Velkou předností anhydritových podlah je absence nutnosti dilatačních spár, protože se vyznačují velmi malou tepelnou roztažností a nehrozí tak popraskání ani ve velmi velké ploše. Jak již bylo zmíněno, anhydritové podlahy jsou samonivelační, což zajišťuje téměř dokonalé vyrovnání povrchů a díky své výborné tepelné vodivosti se dobře hodí pro ukládání podlahového topení a ani tehdy si nemusíme dělat starosti s dilatací, pokud nejsou teplotní rozdíly několika úseků podlahy významně rozdílné. Další výhodou je také nízká hmotnost a rychlost práce.

Realizace anhydritové podlahy

Realizaci můžete provádět sami ručně nebo prostřednictvím pracovníků realizační firmy. Hotovou směs vám firma dodá na stavbu připravenou k okamžité aplikaci. Směs se ukládá do plochy pomocí čerpadla a po uložení je třeba zbavit ji přebytečného vzduchu a znivelovat ji vyrovnávací latí. Po osmačtyřiceti hodinách je podlaha pochozí, zatěžovat bychom ji ovšem neměli dřív než týden po uložení. Pro těžší provoz je lepší počkat ještě trochu déle, jinak hrozí znehodnocení konstrukce. Vylitou anhydritovou podlahu je třeba chránit před prudkým vysycháním. Práce se provádí při teplotách od pěti do třiceti stupňů celsia. Anhydritové podlahy nejsou vhodné pro využití v exteriéru.

Lité anhydritové podlahy ceník

Nyní vás určitě zajímá, jaká je u anhydritové podlahy cena. Při výběru nejvýhodnější nabídky je třeba zkontrolovat, co všechno nabízená cena zahrnuje. Náklady na pořízení se skládají z ceny za uložení, dovoz v závislosti na vzdálenosti staveniště, samotnou směs, uložení topení a izolací a doplňky jako je obvodová dilatace. Samostatně může být také oceněno čerpání směsi.

Cena anhydritové podlahy za m2 se různí. U směsi záleží i na tloušťce vrstvy a nelze ji jen tak obecně stanovit. Dalo by se nezávazně tvrdit, že metr čtvereční se pohybuje mezi dvěma a třemi sty. Přesná cena vám však bude vykalkulována teprve až při dodání potřebných informací jako jsou lokalita, výměra, požadovaná skladba podlahy.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno