1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zatravňovací dlažba plastová

Zatravňovací tvárnice slouží ke zpevnění a vyrovnání ploch a zároveň zachování přirozené zeleně. Plastové zatravňovací dlaždice uplatníte od málo namáhaných ploch po plochy vystavené zatížení pojíždějících či stojících vozidel. Recyklovaný plast je pro vegetační tvárnice o něco vhodnější než beton, protože zeminu nevysušuje. Nebojte se, že vás volba plastového recyklátu omezí na pevnosti, stačí i vybrat vhodný typ pro předpokládané namáhání.

Snadná pokládka a ještě jednodušší údržba

Zatravňovací dlažba se pokládkou neliší od jiných způsobů dláždění. Potřebujete jen vyhloubit jámu odpovídající výšky, vyrovnat terén a osadit obrubník, pak už můžete přikročit k pokládce a nakonec tvárnice vyplnit zeminou a osít. Udržovat vzrostlý trávník můžete dál, jak jste byli zvyklí, traktůrkem nebo obyčejnou sekačkou.

Tenkostěnné nebo silnostěnné tvárnice

Tenkostěnné plastové zatravňovací tvárnice jsou téměř neviditelné, ale i tak dokážou zpevnit plochy a vyrovnat povrch. Silnostěnné pak více připomínají betonové vegetační tvarovky. Uplatnění však nenachází jen na více namáhaných místech, rozhodující je, jakému povrchu dáte přednost.

Pořízení plastových zatravňovacích tvárnic může být o něco nákladnější než pořízení betonové zatravňovací dlažby. Poptejte zatravňovací tvárnice právě u nás a my vám pomůžeme najít ty nejlevnější.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno