1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zatravňovací dlažba betonová

Zatravňovací neboli vegetační dlažba je kompromisem před upřednostněním celo-betonových ploch. Je plně schopná vyrovnávat a zpevnit povrch a přitom umožňuje osít plochy zelení. Nechte zemi dýchat se zatravňovací betonovou dlažbou.

Betonová vegetační dlažba pro pojezd

Zatravňovací dlažba z betonu neslouží jen pro chodníky a předzahrádky, hojně se využívá pro zpevnění parkovacích stání a příjezdové cesty. Beton o odpovídající tloušťce bez problému přenese síly vyvolané projíždějícím vozidlem bez trvalého poškození. Výhodou betonové zatravňovací dlažby je také dlouhá životnost a mrazuvzdornost. Trávník vyrostlý ze zatravňovacích tvarovek lze bez problému posekat přejezdem obyčejnou sekačkou a nedojde k poškození ani stroje ani dlažby.

Pokládka

Zatravňovací betonová dlažba se pokládá podobně jako jakákoli jiná betonová dlažba na vyrovnaný povrch. Spáry a otvory v dílcích dláždic nemusí být nutně vyplněny jen prorostlou travou, lze je také vysypat pískem nebo štěrkovou drtí.

Pořiďte si zatravňovací betonovou dlažbu, která odolá i většímu zatížení, nebo dejte přednost plastové vegetační dlažbě, oba výrobky můžete u nás poptat zcela zdarma.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno