1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Laminátové plovoucí podlahy výprodej

Hledáte-li spolehlivou a kvalitní podlahovou krytinu s dlouhou životností za dobrou cenu, je na čase zvážit pořízení laminátové plovoucí podlahy. Nyní na jejím nákupu můžete ušetřit více než dřív, pokud jí pořídíte v akčním výprodeji plovoucích laminátových podlah. Nechte si zaslat výprodejové nabídky a vyberte si z akčních cen na StavebninyX.cz.

Jediná podlaha, která vás nelimituje

Jedině laminátová podlaha dokáže navodit dojem dřeva, aniž by působila lacině a nevkusně, stačí si vybrat ten správný dekor, který bude dokonale ladit se zbytkem vašeho interiéru. Rozdíl mezi dřevem a laminátem na první pohled ani nepoznáte, ale laminát je na rozdíl od dřeva odolnější, cenově dostupnější a hodí se i do prostor s vyšší vlhkostí nebo s vyšším provozem. Jednou z dalších variant pak může být keramická dlažba s imitací dřeva.

Rychlá pokládka, dlouhá životnost

Plovoucí laminátová podlaha se vyrábí jako lamely, které lze jednoduše zaklapnout do sebe díky systému perodrážka, nemusíte ji ani lepit, stačí vyrovnat povrch a položit izolaci. Pokládka je rychlá, čistá a zvládne ji každý šikovný kutil. Laminát se snadno řeže a tak není potřeba žádných speciálních nástrojů, které by se v běžné domácnosti nenašly. Laminátová podlaha vám navíc dlouho vydrží, odolává zátěži i mechanickému opotřebení a neztrácí původní barvu a vzhled.

Cenově dostupná

Sníte o dřevěné podlaze, ale máte psa nebo jiného domácího mazlíčka či malé děti, které ze všeho nejraději dělají pastelkami rýhy do všeho, co se namane? Pak si pořiďte raději cenově dostupnější laminátovou podlahu s dekorem dřeva. Ve vašem interiéru vynikne stejně dobře jako podlaha dřevěná, ale bude vám sloužit déle, lépe se udržuje a navíc ušetříte, protože laminátové podlahy jsou obvykle cenově dostupnější. Samozřejmě v nabídce najdete i dražší kousky, ovšem i ty můžete pořídit levněji, využijete-li některé z výprodejových nabídek. Stačí jen vypsat náš poptávkový formulář.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno