1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zámková dlažba Best Klasiko

Best Klasiko je betonová zámková dlažba klasického obdélníkového půdorysu 100 na 200 mm a výšky 40,60 nebo 80 mm. Jedná se o mrazuvzdorný a otěru odolný materiál, který se výborně hodí pro dláždění chodníků, příjezdových cest, stání, nebo třeba ploch pod bazénem či pergolou.

Pro plochy sloužící pouze k chůzi stačí tloušťka pouhých 40 mm!

Zámková dlažba Klasiko vytváří rovný hladký povrch. V nabídce jsou ovšem také doplňkové dlažební kostky Best Klasiko se speciální texturou pro nevidomé. Best Klasiko můžete kombinovat s dalšími výrobky Best a vytvořit tak zajímavou mozaiku.

Bohatá nabídka barev a dva druhy povrchů

I když se jedná o základní variantu betonových dlažeb, můžete si vybrat hned ze dvou povrchů, a to Standard, který je celistvý a hladký, a Urbia, kde je na povrchu znát přirozená textura betonu s hrubším kamenivem. Urbia je pak k dostání jako světle šedá nebo tmavě šedá dlažba a Standard nabízí dokonce 9 odstínů, jmenovitě pískovcový, červený, antracitový, karamelový, přírodní (beton), hnědý a tři odstíny colormix, konkrétně Jantar, Podzim a Sahara. Zámková dlažba Best je vždy nejlepší volbou v poměru ceny a kvality.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno