1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Obrubníky k zámkové dlažbě

Nezbytným doplňkem zámkové dlažby jsou obrubníky. Nejen že oddělují zpevněnou plochu od zatravněné a zabraňují prorůstání travin do spár zámkové dlažby, ala zadržují také zeminu proti sesuvu a drží zámkovou dlažbu pohromadě, takže se ani po letech užívání nerozvolní a nerozestoupí se do stran.

Uskutečněte nákup zámkové dlažby i obrubníků najednou

Ideální je pořídit oba výrobky současně od stejného výrobce. Někdy je ale třeba pořídit pouze obrubníky, ať už je chcete použít k jakýmkoliv účelům. Kromě chodníků jsou totiž také oblíbené mezi zahrádkáři, kteří s jejich pomocí oddělují záhonky od zatravněných ploch.

Betonové obrubníky k zámkové dlažbě

Nejčastější varianta zámkové dlažby je ta betonová. K betonovým dlažebním kostkám je vhodné pořídit také betonové obrubníky. K dostání jsou ve stejném provedení jako samotná dlažba. Různé barvy, dnes už zpravidla barevně stálé, textury a tvary rozšiřují sortiment klasických betonových obrub. Betonové obrubníky jsou vyráběny v různých výškách, šířích i délkách a tak není problém pořídit obrubník vhodný k doplnění zámkové dlažby, kterou již máte doma, ať jsou její rozměry jakékoliv.

Plastové obrubníky k plastové zámkové dlažbě

Zámková dlažba nemusí být jen klasická betonová. Systém zámků využívá také řada výrobců plastových tvarovek a plat, obvykle zatravňovacího charakteru. I pro jejich uložení je třeba oddělit zpevněnou plochu od nezpevněné, aby se zamezilo rozklížení spár. Obrubníky k tomuto účelu se pak vyrábějí ze stejného materiálu, tedy z plastu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno