1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Retro dlažba do kuchyně

Dlažbu, jako kuchyňskou podlahovou krytinu, volíme zejména proto, že od ní očekáváme dlouhou životnost, odolnost vůči otěru a mechanickému poškození a samozřejmě, a možná ze všeho nejvíce, snadnou údržbu. Dlažba nemusí být ale jen striktně funkční, dejte možnost vyniknout vašemu vkusu a vyberte si dlažbu, která váš interiér dotáhne k dokonalosti.

Vyberte si retro dlažbu a slaďte s ní i obklady

Retro nejsou jen plastové kelímky, oživte svou kuchyni nápaditou retro dlažbou a retro obklady. Vybírat budete z široké nabídky geometrických vzorů, různobarevných kombinací a tvarů a rozměrů samotných dlaždic. Líbí se vám více striktní geometrické linie nebo dáte přednost odvážným vzorům připomínajícím secesní výzdobu, mandaly, krajku nebo hledáte obklad, který by vás vrátil do dětství zpět do maminčiny kuchyně? Všechno je možné a výběr je více než bohatý.

Láká vás retro? Nezůstávejte jen u kuchyně

Vyberte si dlažbu a přineste nádech starých časů třeba také do vaší koupeny nebo předsíně. Vzor dlažby či obkladu vhodně zkombinujte s vybavením a užívejte si retro nálady plnými doušky.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno