1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Laminátové plovoucí podlahy Hornbach

Při volbě podlahové krytiny je třeba brát v potaz hlavně provoz, do něhož je hodláme umístit. Laminátové plovoucí podlahy jsou teplou a vzhlednou podlahovou krytinou, která se hodí do domácích prostor s běžným provozem. Můžete od nich očekávat trvanlivost, odolnost vůči mechanickým poškozením, stálost a snadnou údržbu. Výhodou je také jejich cenová dostupnost. Porovnejte si nabídky plovoucích laminátových podlah nejen ze sítě Hornbach a udělejte si vlastní představu o dostupném sortimentu a ceně.

Široká nabídka dekorů

Multifunkční využití a snadná údržba laminátových podlah láká k jejich plošnému využití v celém vašem bytě. Aby podlaha dokonale zapadla do vašeho stávajícího nebo plánovaného interiéru, najdete v nabídce nepřebernou škálu dekorů, od jednoduchých barev po velmi oblíbené a věrné imitace dřeva a to jak na pohled, tak na dotek. Nemusíte mít obavy, že si nevyberete.

Členitý půdorys není překážkou

Díky snadnému řezání laminátových lamel a jejich ještě snadnější pokládce se plovoucí laminátová podlaha dá položit kdekoliv. Tedy na čistý, vyrovnaný a suchý povrch. Pokládku zvládnete hravě sami, ale pokud si na to netroufáte nebo jen nemáte čas, poptejte u nás kromě podlahy také zručné podlaháře, kteří za vás podlahu položí. Nezapomeňte při nákupu také na ladící podlahové lišty, které začistí kraje krytiny při přechodu u zdi.

Vyberte si plovoucí laminátové podlahy v obchodní síti Hornabach

A pokud vám nebude jejich sortiment dostatečně velký, neváhejte poptat také plovoucí laminátové podlahy Bauhaus nebo zkuste štěstí ve výprodeji plovoucích laminátových podlah a pořiďte si podlahovou krytinu za akční nabídku.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno