1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Laminátové plovoucí podlahy Bauhaus

Obchodní síť Bauhaus vám nabízí nepřeberné množství laminátových plovoucích podlah, stačí si jen vybrat jeden z mnoha krásných dekorů a začít s pokládkou. Laminátové podlahy jsou cenově dostupné a hodí se do každého interiéru. Nepůsobí lacině ani v dekoru dřeva a jen těžko je rozeznáte od originálu a to jak na pohled, tak na dotek.

Půjde vám to jako po másle

U laminátových podlah se nemusíte obávat pokládky, pokud máte trochu času, zvládnete ji bez problému sami. Jedinou podmínkou pro dokonalý výsledek je vyrovnaný povrch. Pro vyrování můžete zvážit například OSB desky. Krytina se vyrábí v lamelách, které pak stačí zaklapnout jednu do druhé a vyrovnat. Pokud byste přece jen dali přednost odborné pokládce, není problém poptat u nás pár zručných podlahářů z vaší lokality, kteří vám pokládku provedou.

Odolné a krásné

Vybrali jste si z nekonečné škály dekorů ten pravý, ale bojíte se, že vám doma nevydrží díky všetečným dětem nebo všudypřítomným drápkům vašich domácích mazlíčků? To ale opravdu nemusíte. Laminátové podlahy jsou odolné a vynikají velmi snadnou údržbou a dlouhou životností. Vámi vybraný dekor, tak zůstane po celé roky beze změny.

Cenová dostupnost je jen dalším plusem

Kromě toho, že se laminátové podlahy snadno pokládají, tlumí kročejový hluk (vyberete-li si dostatečně pružnou), jsou teplé, snadno se udržují a drží si svůj původní vzhled, mají také další výhody, mezi nimiž bezkonkurenčně vyniká jejich cenová dostupnost. Mezi laminátovými podlahami se najdou opravdu levné a kvalitní plovoucí podlahy, ale i opravdu drahé krytiny. Stačí si jen nechat zaslat nabídky a vybrat si.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Plovoucí podlahu jsme vybírali týdny, dokud jsem náhodou nenarazil na váš srovnávací web. Manželka si v klidu vybrala barvu a nemuseli jsme každé odpoledne někam jezdit. Na vybranou nabídku jsme už odpověděli a čekáme jen na dodání.

Bartoníčkovi, Olomouc

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno