1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stejně vysoce kvalitní OSB desky jako v hornbachu

Pokud sháníte OSB desky a zajímavá ceník Hornbachu, již nemusíte více hledat. OSB desky od našich dodavatelů se řadí do skupiny OSB desek s nejlepším poměrem cena/kvalita, kdy kvalita vždy převažuje, a tak se nestane, že koupené OSB desky jsou vhodné tak maximálně ke spálení v kamnech.

Z čeho se vyrábí OSB desky?

OSB desky, které nabízí naši dodavatelé i Hornbach, patří ke standardním OSB deskám, které jsou vyrobené z kvalitní dřevěné štěpky s minimální či žádnou příměsí kůry a pojené jsou přírodní či syntetickou pryskyřicí. Výsledkem jsou velké desky, které se následně seříznou do požadovaných tvarů a které můžete nejčastěji pořídit v obchodních domech typu Hornbach nebo lokálních stavebninách.

Jak získat ceník OSB desek?

Pro to, abyste získali ceník OSB desek a udělali si rychlý přehled, který dodavatel ve vašem okolí nabízí OSB desky s nejlepším poměrem kvalita/cena, nám stačí napsat poptávku prostřednictvím poptávkového formuláře. Prosíme o jeho pečlivé vypsání, díky čemuž dostanete skutečně nízké ceny od našich dodavatelů, a rozdíl cen pak může být i o 30% výhodnější.

Je potřeba poptávat v Hornbachu?

Naše společnost vám nemůže nedoporučit poptávat OSB desky v Hornbachu a podobných obchodních domech, ale je obecně platné, že především lokální stavebniny a různé internetové obchody mají nejnižší ceny OSB desek za stejnou kvalitu kterou můžete v běžných řetězcích pořídit.

Nejčastější rozměry OSB desek

Mezi nejčastější rozměry OSB desek patří OSB desky, které mají následné rozměry (uvedeno v milimetrech):
OSB deska 1250x2500 tloušťka 12 mm
OSB deska 1250x2500 tloušťka 15 mm
OSB deska 1250x2500 tloušťka 18 mm
OSB deska 1250x2500 tloušťka 22 mm
OSB deska 1250x2500 tloušťka 25 mm

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno