1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vinylové podlahy v akci

Rozhodli jste se pořídit si novou vinylovou podlahu a rádi byste využili akčních nabídek, výprodejů a slev? Svěřte vaše starosti do našich rukou. Poptáme za vás vinylové podlahy napříč celou republikou. Chcete-li využít lokálních nabídek, nezáleží, zda žijete v některé z metropolí nebo někde v okolí velkých měst jako je Praha, Plzeň, Ostrava, Brno, Zlín, Olomouc nebo třeba České Budějovice, výhodné nabídky pro vás najdeme, kdekoliv si vzpomenete.

Proč si vybrat právě vinylové podlahy?

Výčet kladných vlastností rozhodně nekončí jen příznivou cenou a bohatou paletou nabízených dekorů. Vinylové podlahy odolávají vlhkosti i chemickému nebo mechanickému poškození, jejich údržba je jednoduchá a jejich tlumivost více než výborná, navíc se dá položit i na vytápěnou podlahu. Obáváte-li se škodlivých ftalátů, můžete poptat přímo vinylovou podlahu bez těchto změkčovadel.

Pusťte se do pokládky i bez pomoci profesionálů

Vinylové podlahy jsou vyrobené z jedno nebo vícevrstvého měkčeného nebo tvrzeného PVC. Prodávají se buď v rolích, které je nutno nalepit na rovný a čistý povrch s velkou precizností, nebo jako samolepicí dílce či lamely s postranním zámkem (systém pero-drážka), které už si zvládnete bez větších obtíží položit i sami. Pokládka vinylových podlah je velmi rychlá a čistá a užívat jí můžete bez čekání. Pokud však hledáte levnou variantu, můžete sáhnout i po plovoucí podlaze, která se podobá podlahám, které se běžně prodávají v obchodních domech Hornbach, Bauhaus, Buamax apod.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno