1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zámková dlažba výprodej

Zámková dlažba je oblíbeným způsobem dláždění jak pro veřejná prostranství – chodníky, parkoviště, cyklostezky atd., tak i pro domácí soukromé účely – parkovací stání, pod bazény, zahradní chodníčky, altány, terasy a podobně. Zámkovou dlažbu si majitelé vybírají zejména pro její dlouhou životnost a stálost, proto je třeba zvážit nároky, které na budoucí zámkovou dlažbu klademe, a vybrat kvalitního výrobce.

Co je třeba zvážit při výběru zámkové dlažby?

První otázkou je místo využití, to je pak spojeno s únosností dlažby, ale i velikostí tvarovek, podobně, jako když vybíráte kachličky do koupelny. Podle předpokládaného zatížení vybíráme tvarovky podle tloušťky, pro běžné využití by měla stačit tloušťka do pěti centimetrů, pro více zatěžované plochy pak vybíráme tloušťku větší. Důležitý je také požadavek na mrazuvzdornost a barevnou stálost, která už by však v dnešní době měla být samozřejmá. Další volba pak padne na povrch tvarovek. Mají být hrubé, tedy protiskluzové nebo raději hladké, které se lépe udržují? Vhodná je kombinace obou možností s vhodným umístěním protiskluzové zámkové dlažby například ve svazích.

I zámková dlažba výprodeji může být krásná

Důvod proč se rozhodnout pro zámkovou dlažbu je také skutečnost, že může být jak striktně funkční tak krásná. I pomocí zámkové dlažby ve výprodeji můžete vytvořit jedinečné vzory a oživit tak například místo pro letní posezení vlastním návrhem.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno