1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Nalepovací PVC dlaždice

Samolepicí PVC dlaždice jsou snadným, rychlým a hlavně levným způsobem, jak si zrenovovat podlahovou krytinu. Nejen že pokládku zvládnete s trochou trpělivosti sami, PVC dlaždice se dají lepit téměř na jakýkoliv povrch, tedy i na původní krytinu bez nutnosti jejího odstranění.

Vyhněte se špinavé práci, PVC dlaždice jsou ihned připravené k pokládce

Dlaždice snadno nalepíte například na původní keramickou dlažbu, lakovaný beton nebo staré PVC. Nemusíte nic bourat a samotná pokládka je taktéž čistá a zvládnete ji sami bez pomoci školeného technika.

Výhody PVC dlaždic

Výhody samolepicích PVC dlaždic jsou stejné jako u všech PVC podlahových krytin. Snadno se o ně pečuje, mají dlouhou životnost a výběr barev a vzorů je taktéž téměř neomezený. Samolepicí PVC dlaždice jsou vhodné nejen do domácností, ale i míst s větším provozem, jako jsou například kanceláře. Nezapomeňte si k dlaždicím objednat také ukončovací lištu, která skryje nerovnosti stěn.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno