1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Pokládka marmolitu

Marmolit je velice všestranná a kvalitní omítka vhodná do exteriérů. Vybírat si můžete z různých barevných kombinací, vždy se ale jedná o vodoodpudivou, mechanicky odolnou a povětrnosti odolnou dekorační omítku. Natáhnout na fasádu si ji můžete s trochou zručnosti buď sami, nebo přenechat práci profesionálům.

Poptejte materiál a práci zvlášť

Vyberte si nejlevnější marmolitové směsi díky snadnému srovnání cenových nabídek stavebnin po celé ČR a poptejte šikovné zedníky se zkušenostmi s natahováním omítek přímo z vašeho kraje a za lokální ceny. Všechno přitom zvládnete z pohodlí vašeho domova prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Můžete ovšem poptat také materiál s prací v ceně.

Kde všude lze marmolit použít?

Marmolit je omítka a je určený k použití na stěny. Díky své odolnosti je využíván zejména na sokly a namáhaná místa. Chcete-li použít marmolit na pochozí plochy, byť k tomu není určený, někdy to lze. Poptejte ale raději kamenné koberce, ty se pro takový účel hodí více. Přečtěte si, jak na zateplení fasády svépomocí.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno