1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Čištění koberců Praha

Alespoň jeden koberec se najde snad v každé domácnosti, ale s jejich údržbou bývá někdy kříž. Vdechněte tomu vašemu nový život díky profesionálnímu Čištění koberců Praha. Váš koberec bude opět jako nový a vy už nebudete muset nadále přehlížet tu starou skvrnu od červeného vína.

Vyhněte se stěhování

Naši partneři nabízí čištění koberců i čalounění přímo u vás doma a vy se tak vyhnete otravnému stěhování nábytku a koberců, kdo ví kam. Po Praze navíc nabízí dopravu zdarma. Koberec si můžete nechat vyčistit jak ve všední den, tak i v podvečer nebo o víkendu, takže si kvůli čištění koberců nemusíte brát v práci volno.

Hloubkové čištění si poradí s každou nečistotou

Žádný roztoč ani nečistota neunikne mokrému hloubkovému čištění Karcher. Vaše koberce i čalounění bude jako nové a více hygienické.

Věříte, že byste si poradili s čištěním sami? Půjčte si stroj a pusťte se do toho.

Nemusíte si najímat firmu na čištění koberců, můžete si vypůjčit profesionální čistič koberců a zbavit koberce a nábytek nečistot sami.

Poptejte i jiné společnosti

Čištění koberců v Praze nabízí i jiné společnosti, poptejte je a srovnejte jejich nabídky. Ať už se rozhodnete pro čištění koberců na místě nebo s odvozem, vybírejte jen mezi těmi nejvýhodnějšími nabídkami. Profesionálně vyčištěný koberec bude nejen hezčí, ale také zdravější a prodlouží se i životnost použité textilie.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno