1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Podlahy Plzeň

V Plzni a samozřejmě nejen tam můžete narazit na řadu společností zabývajících se prodejem, realizací a poradenstvím k podlahovým krytinám. Poptejte přesně to, co hledáte, a to vám také nabídneme, bez čekání, složitého hledání a zdarma.

Podlaha není jen krytina

Pořizujete-li podlahovou krytinu, stačí si rozmyslet její typ, přibližný vzhled, materiál a cenový strop. Nezapomeňte ale ani na provedení hrubé podlahy, které by mělo být na položení krytiny připraveno. Realizujete-li podlahy od samého začátku, není co řešit. Při renovaci však dbejte na to, aby byly vrstvy, na něž se chystáte krytinu položit, v uspokojivém stavu.

Vyberte si materiál

Podlahové krytiny se vyrábějí jak z přírodních, tak i umělých materiálů a každý z nich má svá specifika, zápory i klady. Máte-li tedy rozmyšleno zda hledáte koberec, parkety, linoleum nebo dlažbu, je na čase vybrat si i ten správný materiál, který se hodí do provozu, kam se chystáte podlahu položit a zároveň bude odpovídat vašim finančním představám a možnostem.

Položte si otázku: Zvládnu si podlahu položit sám?

Pokud zní odpověď ano, máte o starost méně. Stačí si jen prostřednictvím našeho poptávkového serveru vybrat nejlepšího prodejce vámi vybrané krytiny v Plzni a jednoduše ji pořídit. Pokud však zní vaše odpověď ne, vyberte si takovou společnost, která vám kromě prodeje krytiny zařídí i její realizaci anebo jednoduše poptejte šikovného pracovníka na StavebninyX, který za vás podlahu položí. Vybereme pro vás lokální řemeslníky z Plzně. Vyzkoušet můžete i hodinové manžely, který jsou poslední dobou velmi oblíbení.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno