1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Linoleum vzorník ceník

Linoleum si získává čím dál tím více zákazníků. Čím dál tím více zákazníků poptává každý rok linoleum a jeho vzorník a ceník. Linoleum se dostává do čím dál tím více domácností jako odolná a kvalitní podlahová krytina. Vzorník a ceník linolea zasíláme všem, kdo si o něj napíší prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Při jeho pečlivém vypsání můžete ušetřit až 30% z ceny linolea. Pokud zadáte město a ulici, budeme moci nastavit přesný vzorník a ceník dopravy vám na míru. Moderní linolea lze zařadit na stejnou úroveň jako plovoucí podlahy. Již dávno se nejedná o žádnou lacinou náhražku vhodnou akorát tak do panelového bytu v období normalizace, ale naopak se jedná o moderní podlahovou krytinu, která dosahuje vysokého estetického standardu a dodává vám i vašim nohám pocit domova a domácí pohody.

Vzorník linolea od našich dodavatelů čítá velké množství položek, ze kterých si vybere opravdu každý. Pokud se navíc rozhodnete sdělit nám přesnou podlahovou plochu a případně připsat i další podlahové krytiny, můžete získat až 30% slevu na poptávaný materiál.

Tipy, jak získat co nejlevnější linoleum:

Pečlivě vypište náš poptávkový formulář .

Spočítejte si přesnou podlahovou plochu, na kterou se chystáte linoleum položit, a připočtěte k ní 10% jako rezervu.

Hlídejte si výprodeje a akce u našich dodavatelů pravidelným poptáváním prostřednictvím našeho formuláře.

Jakmile dostanete nabídky od našich dodavatelů, porovnejte si všechny náklady včetně dopravy.

Nechte si zdarma poradit od našich dodavatelů, zdali volit spíše klasická neznačková linolea a jejich vzorník - ceník nebo zdali preferovat spíše značková linolea z přírodních materiálů.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno