1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavba garáže

Dřevěné podlahy jsou téměř věčné. Proto, aby tomu tak bylo, je ale třeba se o ně patřičně starat. Když se dřevěná podlaha ošlape, přichází čas na její broušení. Bruska šetrně odstraní maximálně vrchní milimetry dřeva a dřevěná podlaha je opět jako nová.

Broušení dřevěných podlah svépomocí

Vše, co k zbroušení podlahy a jejímu následnému ošetření potřebujete, můžete zdarma poptat u nás na StavebninyX.cz a ušetřit tak nemalé náklady. Nabídneme vám brusky k zapůjčení i laky a barvy za akční ceny. Pak už stačí jen trocha zručnosti a pořádná dávka trpělivosti.

Pozvěte si odborníky za dobrou cenu

Rovnoměrné zbroušení podlahy může být oříšek a ne každý má na takovou práci čas a nervy. Poptejte proto broušení dřevěných podlah od profesionálů a nechte si zaslat jejich nabídky.

Ne každou podlahu lze zbrousit

Vyvarujte se broušení plovoucích podlah. Dřevěná část souvrství tenké lamely není dostatečně silná a určená k opakovanému broušení. Brousí se zpravidla podlahy masivní a další k tomu výrobcem určené.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno