1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Plastové obrubníky do zahrádky

Plasty nabízí řadu výhodných vlastností, dlouhou životností počínaje a odolností proti mnoha druhům degradace konče. A právě tyto dvě nejdůležitější vlastnosti jsou klíčové pro použití plastů jako obrubníků v zahradě. Plastové obrubníky najdou využití zejména jako dělicí konstrukce mezi zatravněnou plochou a záhonky, navíc jsou k dostání v různých provedeních od pojezdových, neviditelných až po klasický běžný obrubník připomínající tvarovky.

Zastaví plevel i zadrží vodu

Obrubníky vás sice nezbaví plevele jako takového, ale hravě zastaví prorůstání trav z přilehlého trávníku a záhony tak zůstanou viditelně odděleny od ostatních ploch, což značně usnadňuje jejich údržbu. Plastový obrubník zaražený do země také pomáhá zadržovat vláhu na ohraničeném kusu pozemku, a tak nepřijde ani trocha zálivky na zmar.

Oblíbené u zahradních architektů

Protože obrubníky, zvláště pak ty neviditelné, dovedou efektivně oddělovat plochy tak, aby rostliny vzájemně neprorůstaly, jsou oblíbené při tvorbě zajímavých zahradních struktur. Do jejich tvorby se můžete pustit s trochou elánu i vy sami. Ukládání plastových obrubníků není nic náročného a jejich pořízení je více než finančně dostupné. Vyrábí se obrubníky zarážecí, v podobě pásů, které jsou sotva viditelné, ale i obrubníky ve formě tvarovek, které se ukládají do rýhy. Jiné se zase kotví na relativně rovný povrch pomocí trnů umístěných zespod plastového dílu a jednotlivé kusy se vzájemně vážou zámky. Obruby lze samozřejmě instalovat jak v počátku realizace zahrádky, tak dodatečně.

Nemáte-li konkrétní představu, jaký typ obrubníku sháníte, poptejte plastové obrubníky do zahrádky obecně a srovnejte si ceny i možnosti sortimentu v klidu na jednom místě. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a my za vás vše vyřídíme.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno