1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zámková dlažba CS-Beton

Společnost CS-Beton se zabývá výrobou nejrůznějších betonových tvarovek určených pro rozličné použití při dláždění chodníků a cest. Hlavním produktem je zámková betonová dlažba v mnoha obměnách. Výhody zámkové dlažby z betonu jsou zejména dobrá otěruvzdornost, chemická odolnost, únosnost v tlaku a barevná stálost.

Vyberte si tvarovky podle vkusu i účelu

CS-Beton nabízí celou řadu tvarovek určených pro zámkovou dlažbu. Vybírat můžete z různých plošných velikostí, podle tloušťky a barevného provedení. V nabídce jsou moderní jednoduché velkoplošné tvarovky vhodné pro vyskládání větších ploch, historizující tvarovky i tvarovky imitující kamennou dlažbu. Pomocí zámkové dlažby můžete vyskládat nejrůznější vzory. Některé jsou přímo navrženy k vyskládání určitého vzoru a u jiných můžete sáhnout k vlastní improvizaci. V nabídce také najdete hned několik zatravňovacích tvárnic.

CSB-Clean Protect Plus ochranná vrstva

Zámková dlažba se stává snadněji udržitelnou s originální technologií Clean Protect Plus. Tato vaši dlažbu ochrání před vznikem fleků, cementových výkvětů, olejových skvrn i přírodními jevy. V nabídce zámkové dlažby s touto ochrannou vrstvou jsou aktuálně čtyři produkty.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno