1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Obložení mozaikou

Mozaikové obklady ale i dlažby jsou nestárnoucí klasikou. Mozaikové obkladačky nemusíte dávat jen do koupelen a předsíní. Jsou také stále moderním prvkem všech kuchyní. S použitím snadno udržovatelné spárovací hmoty se je nemusíte bát umístit ani za kuchyňskou linku.

Vyberte si z velké škály velikostí a barevných kombinací

Poptejte mozaikové obklady na StavebninyX.cz a vyberte si nejkrásnější obkladačky za nejlepší ceny. Sháníte-li navíc jen několik málo metrů čtverečních, můžete se těšit i na výprodejové ceny. Nabízíme jak tradiční mozaiky, tak i obložení mozaikou ze skla.

Poptejte obkladače z vašeho okolí

Správně nalepit pravou mozaiku složenou z malých dlaždiček nalepených na tkanině není práce pro každého. Je třeba nejen zručnost a trpělivost, ale i cvik. Nechte si obložení mozaikou zhotovit raději od profesionálů. Poptáme pro vás obkladače z vašeho kraje a zajistíme vám tak lokální ceny.

Ušetřete si čas a starosti a poptejte materiál i práci online a z jednoho místa.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno