1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Nátěry průmyslových podlah

Podlahy v průmyslových provozech musejí odolávat neustálému působení vnějších sil a opotřebení. Podlahové krytiny, jakožto vrchní vrstvy podlah, jsou k takovému namáhání nejnáchylnější a proto je třeba vybírat z odolnějších variant. Nejjednodušším řešením je pak těžkou betonovou podlahu v provoze opatřit trvanlivým a odolným nátěrem.

Podlahový nátěr prodlouží životnost nosné konstrukce

Jedním z účinků podlahového nátěru je celistvost ošetřeného povrchu. Nátěr zabraňuje drolení a oděru betonu a i sám o sobě je dostatečně otěruvzdorný tak, aby vydržel odolávat mechanickému poškození po co nejdelší dobu. Stejně tak je třeba, aby odolal vysokým tlakům, případě teplotám a působení chemických látek, což nátěr určený do průmyslově využívaných prostor hravě zastane. Další z požadavků na nátěr je pak odolnost proti průsaku tekutin a samozřejmě protiskluznost materiálu důležitá pro bezpečný chod provozu.

Bezpečnost v průmyslových provozech nezajistí jen protiskluzová podlaha

Je třeba označit a oddělit určité prostory bezpečnostními a signálními prvky, k čemuž se používají nátěry výrazných barev. I ty tak v sortimentu nátěrů průmyslových podlah najdete. Samotné nátěry se pak nerozdělují jen podle schopnosti odolávat různým skupinám vlivům, ale i dle tloušťky, v níž se nanáší. Zatímco tenký nátěr neuzavře strukturu materiálu, ten tlustý už dovede vyrovnat i nerovnosti hrubé podlahy. Stále se však pohybujeme v desetinách milimetru.

Nátěry i pro podlahy do garáže

V poptávce specifikujte druhy namáhání, kterým bude muset nátěr odolávat. Nátěry do průmyslových provozů jsou velmi odolné s dlouhou životností. Do garáže a lehčích provozů pak ale stačí nátěry s nižší odolností. Pro správnou funkci nátěru je nejdůležitější precizní aplikace a čistý povrch.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno