1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Česká žula

Žula jako magmatická hornina patří k velice odolným a trvanlivým materiálů, navíc i dobře vypadá a tak je využití žuly více než pestré. Pořídit si můžete žulovou dlažbu, obklady, obrubníky, schody, ale i stavební kámen nebo prvky zahradní architektury. Je vhodná pro využití v exteriéru, tak i v interiéru.

Žulová dlažba není výsadou historických míst

Žula je přírodní kámen vhodný k všestrannému použití. Typickým odstínem české žuly je šedá, ale můžeme najít i růžovou nebo jinak zbarvenou žulu. Díky své barvě a specifické struktuře je oblíbená i mezi architekty a památkáři. Výrobky z žuly vám budou sloužit desetiletí a téměř nepodléhají korozi. Kamenná dlažba skvěle doplní vaši dřevěnou terasu, pergolu, nebo třeba prostor kolem bazénu. Dobře poslouží i jako podlaha pod krbová kamna nebo předložené schodiště před vstupem do vašeho domu.

Společnost Česká žula s.r.o.

Společnost Česká žula se zaměřuje na distribuci materiálu, ale i kamenické práce a samotnou těžbu žulových bloků. Poptejte ceníky jejich sortimentu a udělejte si představu o aktuálních cenách. Stačí jen vyplnit náš online formulář a my za vás poptáme také další prodejce žuly a výrobků z ní. Jednoduše si je porovnáte a sami se rozhodnete, která nabídka je pro vás výhodnější.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno