1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Interiér

Čeká vás přestavba či renovace interiéru? Nejspíš teď sháníte ty nejlepší doplňky, nábytek nebo třeba malíře pokojů. Ty nejlepší ceny najdete jedině u nás, ve vašich online stavebninách. Zdarma zadáte poptávku a my už pro vás najdeme ty nejlepší nabídky přímo z vaší lokality. Zboží tak získáte levněji a pohodlně online díky jediné poptávce.

Nejnovější trendy ve výmalbě?

Odhalte je v naší galerii. Poptejte malíře pokojů a dejte vašemu interiéru nový look. Interiér skvěle rozzáří i tapety nebo velkoplošná fotografie. S námi můžete mít, na co si vzpomenete. Domácnost spolehlivě rozzáří nová svítidla a pohrát si můžete i s barevnými kryty na zásuvky a vypínače.

Nábytek na míru i z výprodeje

Potřebujete nový botník, skříň, postel nebo kuchyňskou linku? Možná by se vám hodila i nová pohodlná matrace. S nábytkem na míru se navíc vejdete do každého prostoru. Víte, kde hledat ty nejšikovnější řemeslníky? My ano! Skvěle se vyznáme i ve výprodejích, a proto u nás typový nábytek pořídíte za nejlepší ceny. Novou skříň z výprodeje pořídíte za pár stovek a zbyde vám i na skvělý nový koberec. Co vy na to?

Plzeň, Praha nebo Brno

Nové vybavení i stavební materiál můžete poptat z každého koutu republiky. Zadejte lokalitu a získejte nejlepší nabídky přímo ze sousedství. Ušetříte nejen peníze, ale i čas.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno