1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Matrace 200x200 výprodej

Zlepšete kvalitu vlastního spánku díky novým komfortním matracím. Nové pohodlné matrace potěší vaše bolavá záda a výprodejová cena zase vaši peněženku. Stačí si jen vybrat z nabídky matrací v oblíbeném rozměru pro dvoulůžko 200x200 mm ve výprodeji některého z prodejců. Poptat samozřejmě můžete ložní matrace jakýchkoliv rozměrů a všech typů, a to jak matrace nabízené ve výprodeji tak matrace z běžného prodeje.

Novou matraci vybírejte s rozmyslem

Pro správný výběr matrace zvažte pro začátek ta nejdůležitější kritéria, jako je stavba matrace, její tvrdost, hygienické vlastnosti a s nimi spojené nároky na údržbu. Zajímavou možností jsou pak polohovatelné nebo zdravotní matrace. Oblíbenou variantou matrací pro manželské postele a dvoulůžka jsou potom matrace s volitelnou tvrdostí. Matrace se skládá ze dvou samostatných matrací, které mají z každé strany jinou tvrdost, a tak si každý z partnerů může vybrat, zda mu více vyhovuje měkká nebo tvrdá matrace.

Tvrdost matrace neurčuje jen váha spáče

Je téměř pravidlem, že osoby s vyšší tělesnou hmotností vyhledávají spíše matrace tvrdší, a opačně, ti kteří váží jen málo, se lépe vyspí na matracích měkčích. Nemusí to ale platit vždy. Podstatné jsou také spací návyky, tedy to, jestli spíte na zádech, břiše nebo boku. Matrace pro vás musí být pohodlná v každé poloze.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno