1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dřevěné obklady na stěnu

Dřevo je snad nejpoužívanějším přírodním materiálem v interiéru. Nemusí ale sloužit jen pro nábytku. Výborně se také hodí jako materiál pro obklady na stěnu. Vytvoří nejen krásné, ale i funkční obklady, které vám budou sloužit po mnoho let.

Výhody dřevěných obkladů

Dřevo jako takové je materiál s řadou dobrých vlastností. Nejen že se jedná o tepelný izolant, ale dřevo dokáže pohlcovat a tlumit hluk. Dřevěné obklady vás také dokáží zbavit ozvěny. Samotný obklad je pak nejen estetickou záležitostí, ale pomůže vám třeba schovat křivou zeď nebo hrbolatou omítku. Dřevěné obklady na stěnu tedy tlumí hluk, částečně brání únikům tepla z místnosti a samozřejmě přinášejí pohodu a pocit luxusu. Vše, co k instalaci dřevěných obkladů potřebujete, je jen suchá a nedrolivá (pevná) stěna.

Dřevěné obklady se vyrábějí z evropských i exotických dřevin

Barevnost také nezná hranic. Nezavděčí-li se vám přírodní odstíny, vyberete si obklady mořené, tónované nebo barvené. Sortiment druhu dřevěných obkladů je také poměrně široký. Asi nejběžnějším způsobem obkládání jsou palubky systém pero drážka nebo hladké. Časté jsou také parkety na stěnu, desky a zajímavou možností jsou obvykle velmi designové 3D dřevěné panely na stěnu. Pokud si přejete docílit dojmu horské chaty, můžete zvážit i kamenné obklady.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno