1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Nejlevnější matrace 140x200

Říká se, že jak si člověk ustele, tak si také lehne. Ustelte si na nové matraci a dejte sbohem bezesným nocím a bolavým zádům. Díky srovnání cen teď pořídíte jakýkoliv typ matrace za nejnižší nabízenou cenu.

Matrace pro jedno i dvoulůžko

Pořiďte si matraci v oblíbeném rozměru 140x200. Poptat ale samozřejmě můžete i ostatní rozměry matrací stejně tak jako matrace vyrobené z jakéhokoliv materiálu.

Tvrdá nebo měkká?

Při pořízení matrace zvažte, zda vám bude více vyhovovat matrace tvrdá nebo měkká. Tvrdší matrace většinou volí zákazníci s vyšší váhou a měkká zase více vyhovuje střízlíkům. Nejdůležitější je ale samozřejmě váš osobní pocit. Každá matrace by ovšem měla mít potah vyrobený z udržovatelných a prodyšných materiálů. Vnitřní stavba matrace závisí na použitých materiálech. Pružinové matrace jsou na ústupu, ale i ty v moderních komfortních provedeních můžete stále pořídit, navíc za slušné ceny. Oblíbené jsou pak matrace z různých tvarovaných pěn například pěn z kaučuku.

Nejdůležitější kritérium?

Při výběru matrace ze všeho nejvíce dbejte na své pohodlí. Není horší den než takový, do nějž se probudíte nevyspalí. Dražší matrace jsou obvykle kvalitnější, ale nemusí to být pravidlem. S námi si můžete udělat přehled o cenách a získat tak kvalitní matraci za atraktivní cenu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno