1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Malíři Plzeň

Nedělejte kompromisy, dopřejte svému interiéru přesně takovou výmalbu, o jaké jste snili. Profesionální malíři pokojů si dokážou poradit s každou překážkou a tak můžete mít v obývacím pokoji přesně takovou malbu, jakou jste obdivovali na dovolené v hotelovém pokoji. Tapetování, válečkování, rovná linka, stírané vzory a mnoho dalšího bude od profesionála vypadat zkrátka lépe.

Kvalita za lokální ceny?

Neplaťte zbytečné doplatky za dopravu, pozvěte si malíře pokojů, který bydlí za rohem. I v Plzni se najde řada šikovných řemeslníků, stačí jen zadat poptávku a vybrat si toho s nejlepší nabídkou. Ať už jste přímo z Plzně nebo okolí, spolehněte se, že pro vás najdeme toho pravého. Malíře pokojů můžete nyní poptat i v Praze a přilehlých oblastech vždy za nejlepší ceny.

Kompletní služby bez starostí?

Ano. Nemusíte se spokojit jen s pouhým vymalováním pokojů, malíři nabízejí i komplexnější služby přípravou počínaje a finálním úklidem konče. Nemusíte dělat vůbec nic, šikovný malíř pokojů si poradí se starou malbou, zbroušením nerovností a přípravou povrchu pro nový nátěr. Mnozí nabízejí také tapetování, ať už jde o první tapety, nebo si nejprve budou muset poradit s odstraněním těch původních. Najděte toho nejlepšího malíře pokojů z Plzně a okolí a poptejte jeho služby na StavebninyX. Uvidíte, že si vyberete a poptávka vás nebude stát nic navíc. Nezáleží, zda jde o novostavbu nebo jen renovujete, profesionální přístup malíře si zaslouží každá nemovitost a interiér.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno