1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Malíři pokojů Praha

Lokální ceny jsou nejnižší ceny. Proto neváhejte a oslovte prostřednictvím StavebninyX malíře pokojů z vašeho nejbližšího okolí a objednejte si jejich, jak jinak než kvalitní, servis. Nejen v Praze je konkurence veliká a proto se vám budou malíři snažit vždy nabídnout jen ten nejkvalitnější servis za konkurenční nabídky. Vyberte si tu opravdu nejvýhodnější. Nejste zrovna z Prahy, ale sháníte levné a šikovné malíře pokojů? Není problém, poptejte malíře pokojů z vašeho města, třeba z Plzně.

Co všechno můžete od malíře pokojů čekat?

Záleží jen na vás, jak kompletní služby poptáte. Standardem je vše od přípravy povrchu po dokončovací práce a úklid. Můžete si tedy pozvat malíře pokojů, aniž byste sami hnuli prstem. Malíř pokojů je schopný zajistit práce od zbavení povrchu původního nátěru po vyspravení nedokonalostí v omítce, jejího zbroušení nebo zbavení starých tapet. Zkrátka kompletně připraví povrch na nový nátěr a ten pak provede v odpovídající kvalitě a časové lhůtě.

Nechte si vytapetovat

Malíř pokojů nerovná se sice automaticky tapetér, ale řada z nich i tyto služby nabízí. Proč se tedy roky dívat na příšerně nalepené tapety, když si můžete nechat vytapetovat od profesionála, který má vše dávno v oku a ruce. Počítat můžete obvykle opět s kompletním servisem od odstranění starých tapet, zbroušení a vyštěrkování povrchu, je-li to potřeba přípravou povrchu a samotnou aplikací vámi vybraných tapet.

S malířem pokojů se již nemusíte bát experimentovat

Líbí se vám, jak mají vymalováno ve vaší oblíbené restauraci, nebo vás zaujala malba v časopise o bydlení, ale sami byste si na náročnější výmalbu netroufli? Není nad čím váhat. K vámi vysněným zdem stačí jen online poptat malíře pokojů a svěřit své představy do rukou profesionála. Výsledek nemůže dopadnout špatně.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno