1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Výroba nábytku do dětského pokoje

Chcete svým dětem dopřát něco originálního nebo se jen musíte vypořádat s atypickými prostory ve vašem bytě? Nábytek na míru do dětského pokoje všechny vaše problémy hravě vyřeší. S námi za výrobu nábytku od dětského pokoje nemusíte zaplatit celé jmění. Srovnejte si nabídky firem, ale i soukromníků, a ušetřete čas i peníze.

Hravě, barevně, bezpečně

Pokud nechcete každých pár let pořizovat nové vybavení, měli byste volit nábytek, který s vašimi dětmi poroste a bude se jim líbit v každém věku, eventuálně nebude těžké ho například barevně přizpůsobit aktuálnímu vkusu dítěte. S ohledem na věk dětí je také vhodné myslet na bezpečnost, ať už jde o oblé hrany nebo třeba zábradlí a pohodlné schůdky u patrových postelí či zdraví neškodné nátěry.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno