1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Marocký štuk cena

Dopřejte vašemu interiéru výjimečný vzhled. Marocký štuk vytvoří z každé předsíně luxusní halu a z každé koupelny relaxační lázně. Pusťte se do realizace na vlastní pěst nebo si nechte tuto prastarou malířskou techniku aplikovat na zakázku. Marocký štuk lze aplikovat na všechny běžné materiály od zdiva po sádrokartonové desky.

Vyberte si z široké nabídky pigmentů

Marocký štuk, známý také jako Tadelakt, je dostupný v mnoha barevných variantách a používá se i jako imitace mramoru. Jeho složení zahrnuje hydraulické vápno, mramorovou moučku, písek, pálený jíl, popel a celulózu. Směs se aplikaci potírá olivovým mýdlem a hladí speciálními kameny. Jen tak lze docílit vodotěsného a dokonale vyhlazeného povrchu.

Pusťte se do toho na vlastní pěst

Metr čtvereční (m2) kvalitně provedeného marockého štuku vás může stát klidně jen 500 Kč, pokud se do realizace pustíte sami. Pořídíte tak nejen samotný štuk, ale i vybraný pigment, olivové mýdlo a hladicí kameny. Chcete-li si udělat lepší představu o cenách nebo získat předběžnou kalkulaci na míru vašemu prostoru, neváhejte vyplnit náš online formulář, za zkoušku nebo spíše poptávku nic nedáte, u nás je totiž zdarma.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno