1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rohové šatní skříně do ložnice

Potřebný úložný prostor v ložnici je možné vyřešit mnoha způsoby. Od samostatné šatny, po vestavěné skříně, úložné systémy, komody, police a další kusy nábytku, které pro vás samozřejmě rádi poptáme. Někdy je ale místa málo nebo je třeba prostor využít efektivně. Rohové šatní skříně jsou tak zajímavou možností, jak využít zdánlivě nevyužitelný prostor, a jedná se také o kus nábytku, který dokáže ozvláštnit celý prostor.

Zbavte se temných koutů

V dětských očích jsou prázdné kouty sídlištěm strašidelných zvuků a stínů, v těch dospělých zase místa plná prachu a nepořádku. Vyměňte tedy klasickou skříň za rohovou nebo pořiďte rohovou skříň jako návaznou ke zbytku úložné stěny. Díky obvykle trojúhelníkovému půdorysu rohových šatních skříní nezabírají tolik místa v průchozím sektoru a uplatní se i tam, kde by jindy musel právě z průchozích důvodů zůstávat prázdný kout.

Nevkusu se netřeba obávat

Rohové skříně nejsou zas tak netradičním kusem nábytku, jak by se mohlo zdát. Najdete je v sortimentu každého dobrého prodejce a díky tomu je v nabídce i nepřeberné množství provedení a samozřejmě textur a dekorů dveří a zásuvek. Sladit rohovou skříň se zbytkem již stávajícího nábytku tedy není problém. Ať už sháníte rohovou skříň se zrcadlem, zásuvkami nebo neotřelým designem, pomůžeme vám najít tu pravou, přesně do vaší ložnice. Na základě zkušeností mnoha našich zákazníků vám můžeme doporučit šatní skříně s posuvnými dveřmi.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno