1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Skříně do ložnice Kika

Vyřešte úložné prostory stylově a levně. Vyberte si nejlepší z nabídek na šatní skříně do ložnice. Pořiďte si šatní skříně, komody, noční stolky nebo úložné systémy na celou stěnu imitující vestavěnou skříň za akční nabídky.

Celá ložnice ve stejném duchu

Aby interiér vaší ložnice působil harmonicky a nerušil vás při odpočinku, vyberte si skříně do ložnice ve stejném duchu. Pořiďte si velké i malé nebo rohové šatní skříně za lákavé ceny a zútulněte si svůj byt.

Aby se vám všechno vešlo

Vybrat skříň není žádná věda, skoro by se dalo říct, že stačí vzít první kus nábytku, který vám padne do oka. Některé parametry je však vhodné neopomenout. Co se bezpečnosti týče, je lepší dát přednost pevné stabilní konstrukci. Po praktické stránce pak hleďte hlavně na to, aby se vám do skříně vešlo opravdu všechno, co potřebujete uskladnit. Zatímco na nočním stolku stačí místo pro budík, lampičku a knihu od velké skříně už toho očekáváme trochu víc. Zvažte tedy nutnou hloubku skříně, rozložení polic a šuplíků ale i výšku. U šatní skříně by měla být hloubka alespoň „na ramínko“ a délku volte dle vašeho nejdelšího kabátu nebo šatů.

Skříně do dětských pokojů

I v dětských ložnicích je třeba někam dát oblečení nebo hračky. Vyberte si z nabídky krásných skříní do dětských pokojů. Veselé dekory vaše ratolesti jistě potěší.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno