1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Protipožární nátěry

Nedostatečná ochrana konstrukcí proti požáru se může ošklivě nevyplatit. Protipožární nátěry jsou přitom dostupné a účinné téměř pro všechny typy materiálů. Nejčastěji jimi pak opatřujeme ocelové a dřevěné konstrukce, které z povahy materiálu špatně odolávají ohni a jeho žáru.

Poptejte protipožární nátěr a ošetřete si konstrukce sami nebo poptejte i provedení protipožárního nátěru.

Prodlouží čas na evakuaci

Nenechte se, ale mýlit. Protipožární nátěry nejsou určeny k absolutní ochraně materiálu a nečiní z něj po aplikaci ani nehořlavý, ani absolutně žáruvzdorný materiál. Přesto jsou důležitou součástí průmyslových hal stejně jako lidských obydlí. Dovedou totiž prodloužit požární odolnost konstrukce až o desítky minut. Během této doby lze při vypuknutí požáru bezpečně evakuovat budovu a mnohdy i uhasit samotný požár, takže nedojde k deformaci nebo zhroucení konstrukce, která by byla jinak nevyhnutelná v mnohem kratším čase. Dobu požární odolnosti pro konkrétní prostory určují Evropské normy. Užitím protipožárních nátěrů můžete dobu požární odolnosti samotného materiálu prodloužit o 15, ale i o 45 minut. Protipožární nátěry jsou proto investicí, nad kterou se nepřemýšlí.

Barev se vzdávat nemusíte

I protipožární nátěry se dají namíchat v široké škále odstínů, stejně jako je tomu u běžných barev. Případně se spodní nátěr opatří další barevnou vrstvou. A co se dřeva týče, ani tady vám protipožární nátěr neztenčí možnosti barevného provedení. Po nátěru, který může být naprosto neviditelný, je třeba aplikovat vrchní lak, který už může mít jakýkoliv odstín.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno