1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Mozaika skleněná

Není snad veselejší a kreativnější obklad než jsou skleněné mozaiky. Pořídit je můžete snad ve všech barevných kombinacích a spokojeně pozorovat, jak se v kouscích skla odrážejí sluneční paprsky. Vytvořte si takovou hru světel i u vás doma, třeba v koupelně nebo v kuchyni za kuchyňskou linkou. Z nabídky skleněných mozaik si určitě vyberte.

Malé velké obkladačky

Děsíte-li se představy, že musíte vyskládat jednu malinkou dlaždičku za druhou, můžete si oddychnout. Skleněné mozaiky složené z drobných dlaždiček jsou již z výroby vyskládány a nalepeny na textilní sítě, které drží tvar a usnadňují manipulaci s obkladačkou. Pořídit si můžete mozaiky složené z úplně malých i docela velkých dlaždiček, záleží jen na vašem vkusu.

Zeď, která hraje všemi barvami

Pro někoho je taková představa lákavá, jiný dá přednost konzervativnější variantě. Skleněné mozaiky se vyrábějí v tolika provedeních, že si vybere každý. Můžete je také použít jen jako doplněk k obkladačkám většího formátu. Mozaiky se vyrábějí pro použití na stěnu, ale najdete i takové, které se hodí jako dlažba. Pokládka je o trochu složitější a vyžaduje více trpělivosti, není to ale nic, co by šikovný kutil nezvládl.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno