1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vzdušný sedací vak

Láká vás lenošení na pohodlném sedacím vaku, který se vytvaruje podle vašeho těla a poskytne vám tak při odpočinku maximální komfort? Ještě než si takový sedací vak pořídíte, představte si, že by bylo možné vozit si takový vak všude sebou a moci tak jeden den lenošit doma pod jabloní a druhý už třeba ve stínu palem někde u moře. Že jsou sedací vaky těžké a zaberou spoustu místa? To pro vzdušný sedací vak neplatí.

Pohodlí zabalené na cesty

Vzdušný sedací vak nabízí všechen komfort běžných sedacích vaků, ale protože je vyplněn vzduchem, můžete ho kdykoliv vyfouknout, složit do kompaktního balíčku a znovu během okamžiku nafouknout, až ho budete zase potřebovat. Je tak ideálním společníkem na cesty, ale i skladnou variantou venkovního letního posezení, které vám nebude přes zimu zabírat místo v garáži.

Žádné nafukovací lehátko

Vzdušné sedací vaky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a ani zdaleka nepodléhají takové degradaci jako obyčejná nafukovací matrace. Perfektně drží tvar, jsou pohodlné a vydrží déle než jednu sezónu. Díky pestrému sortimentu designů si navíc vybere každý, od dětí po teenagery a dospělé. Vždyť kdo by nerad lenošil, zvláště když můžete vzdušné sedací vaky pořídit za výhodné ceny.

Dáte přednost klasice?

Chcete-li sedací vak jako stálou součást interiéru, poptejte také klasické sedací vaky a pytle. I ty můžete pořídit v nekonečném množství designů od veselých dětských motivů po jednoduché jednobarevné vaky.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno