1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Šatní skříně s posuvnými dveřmi

Volného prostoru není v bytě ani v domě nikdy dost, a proč ho neušetřit ještě více díky praktickým šatním skříním s posuvnými dveřmi. Dveřní křídla už nikdy nebudou vyčnívat do prostoru a vy o ně nebudete zakopávat, ani se rozčilovat, že je vaši blízcí nechávají stále dokořán.

Nábytek z velkoobchodu nebo na míru?

Tohle rozhodnutí necháme na vás. V obou případech si budete vybírat z různých materiálových a designových možností. Samotná skříň je obvykle ze dřeva, laminátu nebo dřevotřísky s umělou či přírodní dýhou. Zato provedení dveří je již o poznání nápaditější. Můžete se setkat s kombinací materiálů, jako je sklo, dřevo, laminát i kovy. Nenadchne-li vás běžná nabídka dekorů, můžete si svůj interiér ozvláštnit fototapetou nebo nápaditou samolepkou určenou pro dekoraci nábytku.

Malé i velké

Šatní skříně s posuvnými dveřmi se vyrábějí v nekonečné řadě rozměrů, od malých po velké. Pokud vám nebudou i tak stačit, stačí jen postavit několik skříní do řady a opatřit je jedním systémem posuvných dveří. Vytvoříte tak šatní stěnu nebo falešnou vestavěnou skříň.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno