1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Sedací vaky a pytle

Sedací vaky a pytle jsou stále vyhledávanějším kusem nábytku nejen do dětských pokojů, ale i obýváků či dokonce kanceláří, kde poskytují zaměstnancům možnost nabrat novou energii a lépe tak vykonávat svojí práci. Odpočinek zkrátka patří i k pracovnímu dni.

Roztomilé motivy i jednoduché tvary

Sedací vaky a pytle může pořídit v nespočtu variací. Dokonce i ve tvaru zvířat nebo pohádkových postav, což ocení zejména vaše ratolesti. O něco odrostlejší děti zase jistě potěší vtipné a pestrobarevné motivy. Kromě bláznivých a netradičních provedení je v nabídce ale i celá řada tradičních provedení sedacích pytlů a vaků. Jednoduché tvary doplňují jednobarevné dekory nebo stylové potisky skvěle oživující každý interiér. Samozřejmě vám nic nebrání sáhnout i po něčem více extravagantním, výběr je jen na vás. Naším úkolem je nabídnout vám pytle a vaky za ty nejlepší ceny.

Naučte se odpočívat

Odpočinek je důležitou součástí každého dne. Se stylovými sedacími vaky je navíc lenošení zábava. Na chvíli se jen tak zabořit do tvarovatelného polštáře a užívat si nic nedělání zatouží se sedacími pytli a vaky i ten nejzarytější workoholik.

Zabalte si sedací vak i na cesty

Lákavou alternativou sedacích vaků jsou vzdušné sedací vaky, které můžete kdykoli vyfouknout a složit. Nafouknete je jen tehdy, když je budete potřebovat, a nebudou vám zbytečně zabírat místo v domácnosti. Navíc je můžete sbalit i na cesty, kromě toho, že jsou velmi odolné, totiž skoro nic neváží.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno