1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Benátský štuk

Benátský štuk patří stejně jako štuk marocký ke starověkým technikám úprav povrchů v interiéru. Aplikace benátského štuku sestává z počtu po sobě jdoucích kroků, jež musí být provedeny s vysokou profesionalitou a důsledností. Jedině tak dodá Benátský štuk vašemu interiéru nádech luxusu a Středozemí.

Benátský štuk lze aplikovat i na stropy

Benátský štuk je zdravotně nezávadný a vytváří hladký lesklý neprášivý povrch, na němž se neusazují nečistoty. Je také otěruvzdorný, a proto se dobře hodí jako povrchová úprava stěn v uvítacích halách, restauracích, hotelích, ale i do obývacího pokoje nebo ložnice. I když dobře snáší vlhkost, není vhodné aplikovat klasický Benátský štuk na stěny, které jsou ve styku s vodou. Stejně tak se nehodí do prostor, kde hrozí poškození nárazem, protože i když lze Benátský štuk opravit, jen těžko již docílíte původního kompaktního vzhledu.

Dopřejte si něco extra

Zajistěte si tu nejlepší cenu za materiál i provedení Benátského štuku. Vybírat můžete z nekonečné škály barevných pigmentů a prokresů. Luxusní vzhled Benátského štuku si může dopřát každý a díky němu tak povznést svůj interiér na novou úroveň. Jen si představte, jak usínáte pod stropem zdobeným Benátským štukem s tmavomodrým pigmentem a rázem se přenesete do honosných komnat antických sídel nebo starých Benátek.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno