1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně jsou praktickým řešením v bytech i kdekoli jinde, kde potřebujete ušetřit trochu místa nebo prostě jen máte šikovně umístěný výklenek. Samozřejmě existují i vestavěné skříně z velkoprodejen, ale pořízením vestavěné skříně na míru získáte jistotu, že všechno pasuje tak, jak má. Vyberte si zhotovitele podle lokality. Kvalitní služby najdete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni i kdekoli jinde, odkud pocházíte.

Problém s velikostí polic vyřešen

Když na míru, tak i s vnitřním uspořádáním. Konečně můžete mít police vysoké tak, jak sami chcete a prostor na kabáty dlouhý až do nebe nebo alespoň do stropu skříně. Konstrukce se dá namontovat před stěnu, do výklenku anebo jako rohová vestavěná skříň, záleží jen na vás. Chcete si nejdříve udělat představu o cenách? Poptejte ceník vestavěných skříní firem ve vaší lokalitě.

Výroba vestavěných skříní

Vestavěné skříně na míru se vyrábějí přesně podle vámi udaných rozměrů, někdy je možné nechat si je naměřit prováděcí firmou. K výrobě se používá řada různých materiálů, jaké můžete ovšem vidět i na každém jiném kusu nábytku. Posuvné dveře vestavěných skříní jsou jedinou částí, která je vidět, a proto jim výrobci věnují největší péči. Na výběr máte z řady dekorů, materiálů ale i foto potisků.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno