1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Projekty a domy na klíč

Chystáte se stavět? Poptejte projekt domu podle vašich představ. Je to snadné, rychlé a sami si vyberete pro jakého dodavatele se nakonec rozhodnete. Snadno tak můžete ušetřit díky nezávaznému srovnání cen jednotlivých nabídek.

Domy na klíč jsou stále velmi oblíbené

Poptejte projekt včetně realizace. Dům na klíč si můžete dovolit. Stačí se rozhodnout mezi typovým projektem a projektem na míru a vybrat si realizační firmu. Stavba bude bez starostí a vy si jen budete určovat tempo. I typové projekty se dají uzpůsobit vašim potřebám. Stačí se obrátit na vašeho projektanta a probrat s ním vaše představy.

Je libo dřevostavbu nebo nízkoenergetický rodinný dům?

Stavba domu je často na celý život. Proto se vyplatí investovat dostatek času do výběru nejlepšího projektu. Na StavebninyX.cz si můžete vybrat, na jakou nabídku odpovíte, a přitom zadáte jednu jedinou poptávku. Stačí specifikovat, z jakých projektů byste si rádi vybírali. Dřevostavby jsou velmi oblíbenou, dostupnou a rychlou variantou, jak se zabydlet v novém. Roste však také zájem o pasivní a nízkoenergetické domy.

Rekonstrukce, renovace a přestavby

Nemusíte stavět na zelené louce. StavebninyX.cz jsou vám po boku při každém projektu od začátku až do konce. Obrátit se na nás můžete i v případě přestavby či rekonstrukce. Zajistíme vám dodávku materiálu, projekční i realizační firmu či šikovné řemeslníky. Napište nám, specifikujte lokalitu a poptejte služby, které právě nejvíce potřebujete. Vše online, zdarma a prostřednictvím jediného jednoduchého poptávkového formuláře.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno