1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Bungalovy projekty rodinných domů

Každý kdo chce stavět dům, potřebuje nejprve projekt. Ať už se rozhodnete stavět svépomocí nebo provedení zadá některé ze stavebních firem, projekt vašeho budoucího bungalovu nelze jen tak ošidit. Vyberte se z nepřeberného množství nabídek typových domů v různých cenových relacích nebo si nechte vypracovat projekt přímo na míru podle vlastních představ.

Bungalov je dům na celý život

Stále oblíbenějším a často realizovaným typem nejen rodinných domů jsou bungalovy. Zpravidla se jedná o jednopodlažní přízemní nepodsklepené domy s jednoduchou bezbariérovou dispozicí, která usnadňuje pohyb v objektu. To je také důvod proč se bungalovy staly oblíbenými nejen u majitelů s pohybovou indispozicí, ale také všech těch, kteří myslí na budoucnost a nechtějí se jednou potýkat s nepohodlným schodištěm, nebo se znovu stěhovat.

Konečná realizace je vždy na vás

Individuální projekt vám připadá příliš nákladný, ale nechcete mít dům jako každý druhý? Nebojte se typových projektů. Vyberte si takový, které nejlépe splní vaše očekávání, a svěřte se vybranému prodejci se svými přáními, uvidíte, že nechá rád projekt přizpůsobit a nakonec konečný vzhled a atmosféru domova už si vytvoříte sami.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno