1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Individuální projekty rodinných domů

Pro náročné zákazníky, kteří se nespokojí s bohatou nabídkou typových projektů rodinných domů, je tu stále možnost individuálního projektu, který mohou mít pod kontrolu od samého počátku vzniku. Individuální projekt před vámi bude s přičiněním projektanta vyrůstat do základních detailů, jako je usazení na pozemek a zvážení základových poměrů až po konečné doladění detailů a případné přistoupení k realizaci.

Žijte si po svém

A ve svém vlastním domě, vyprojektovaném přesně tak, jak jste si vždycky představovali. Projektant s vámi probere a pokusí se realizovat každou vaši představu, vy jste investor a tak si i vy můžete diktovat požadavky. Zároveň vám ale spolupráce s odborníkem pomůže držet se při zemi a hledat funkční konstrukční řešení.

Jedinečnost individuálního projektu

Individuální projekty rodinných domů volí zpravidla ti, kteří nechtějí, aby jejich budoucí obydlí zapadlo do stereotypu typových rodinných domků, ovšem i ty mohou být nápadité a přizpůsobené vám na míru, a ti, kteří nemají jinou možnost, protože se jejich stavební parcela nachází v lokalitě se specifickým podložím či jinými neobvyklými jevy. Kouzlo individuálních projektů je pak samozřejmě v jedinečnosti stavby a uspořádání podle osobních potřeb a vkusu majitelů.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno