1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

G servis projekty rodinných domů

Společnost G servis se dlouhodobě zabývá projekty a realizací nejen rodinných domů. V nabídce neuvěřitelných 1200 projektů a nabízí i možnost individuálního návrhu. Projekty rodinných domů navíc nejsou jedinou jejich poskytovanou službou. Pomohou vám i s projekty menší objektů, jako jsou garáže, žumpy nebo hradby. Poradit si dovedou i s architektonickým návrhem zahrady, vizualizacemi, měřením radonu nebo výběrem pozemku. Obrátit se na ně můžete i s nutným vyřizováním potřebných dokumentů na úřadech.

Nikoho ani nenapadne, že je váš dům podle typového projektu

Při takovém výběru a navíc nabídce přizpůsobení návrhu vašim osobním potřebám jde jen stěží tvrdit, že typové domy jsou horší než ty podle individuálního návrhu. Vyberte si projekt bungalovu, rodinné vilky nebo klasického rodinného domku s červenou střechou a okny do ulice. Více podlažní domy, domy s nízkými náklady na provedení ale i řadové domy. Příjemným překvapením jsou pak projekty pasivních rodinných domů.

Kompletní služby G servis

G servis poskytuje kompletní služby od A až po Z. Jejich projektant navíc rád zodpoví všechny vaše otázky a bude se vám při výběru vhodného projektu maximálně věnovat, abyste odcházeli vždy spokojení a s odpovídajícím řešením.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno