1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dřevostavby bungalovy projekty Rýmařov

Hledáte cestu k vlastnímu bydlení a rádi byste bydleli ještě do zimy? Nezoufejte, není to nesplnitelné přání. Stačí si vybrat některý z typových projektů montovaných dřevostaveb, nechat si ho uzpůsobit na míru a pustit se do práce. Montérky, ale nechte klidně ve skříni. Pomůžeme vám s realizací rodinného domu na klíč a se zárukou na provedení.

Realizace dřevostaveb po celé České republice

Nechte si postavit dřevostavbu na klíč v okolí Plzně, Prahy, nebo třeba Liberce. Naši klienti jsou ze všech koutů České republiky. Na mapě nám neschází ani Beroun či Rýmařov. Stačí jen online poptat projekt a otevřít tak dveře samotné realizaci.

Vyberte si rodinný dům na celý život

Jaké požadavky by měl splňovat dům, ve kterém hodláte prožít zbytek života? Nejen, že musí být kvalitně postavený, ekonomický, krásný a útulně zařízený, musí vám být také schopen poskytovat veškerý komfort ve všech stádiích vašeho života a to bez ohledu na váš životní styl. Vhodným kandidátem na takový dům je, nejen mezi dřevostavbami, typ bungalov.

Bungalov je jednopodlažní rodinný dům, který vám umožní snadný pohyb a údržbu domácnosti v každém věku. Snadno jej navíc propojíte s okolní zahradou a pustíte tak přírodu zase o kus blíže k sobě.

Montované dřevostavby jsou stavby pro každého

Od běžného zděného domu jsou k nerozeznání a přitom v nich protopíte mnohem méně. Jsou tak nejen estetické, ale také ekonomické. Chcete ještě více? Poptejte také nízkoenergetické nebo pasivní dřevostavby a udělejte si ucelenou představu o vašich možnostech dřív, než padne vaše konečné rozhodnutí.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno