1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Typové projekty rodinných domů

Bydlet ve vlastním domě je sen nejedné rodiny. Uskutečnit ho můžete například s některým z typových projektů. Je jen na vás, jakému stylu dáte přednost, projektů je na výběr nespočet, kouzlo domova už budete ovšem muset dodat sami.

Je typový projekt horší než individuální?

Rozhodně ne. I když si při nákupu typového projektu pořizujete dům, který může mít více lidí, stále se jedná o originální návrh, který navíc projektant poptávané společnosti upraví a přizpůsobí vašim konkrétním požadavkům, a je jen na vás, jak moc se bude výsledný objekt podobat obrázku z katalogu. Typový projekt je navíc zpravidla levnější variantou než projekt individuální.

Varianty typových projektů

Typové projekty rodinných domů nejsou snad ničím limitovány. Pořídit můžete projekty skromných bungalovů až po honosná rodinná sídla. Navíc si při pořízení již zaběhlého projektu můžete být jisti, že vás při realizaci nezaskočí žádný nedomyšlený konstrukční zádrhel. Typové projekty jsou zkrátka pro všechny, kteří ocení praktičnost a spolehlivě ověřenou kvalitu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno