1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Cena rekonstrukce bytu 2+1

Právě jste si pořídili nový 2+1 v panelovém domě a chystáte se na jeho zevrubnou rekonstrukci? Nebo plánujete jen úpravy v pronájmu? Ať tak nebo jinak, jsme tu pro vás a s námi i naše akční nabídky a výprodeje. Poptejte u nás stavební materiál a získejte srovnání cen. Nakoupíte tak za bezkonkurenčně nízké ceny a pořídit můžete vše od materiálu po stroje a nářadí.

Netroufnete si na rekonstrukci sami?

Poptejte u nás také realizační firmu nebo šikovné řemeslníky z vaší lokality. Ušetříte tak nejen za dopravu. Stačí jen specifikovat vaše požadavky do poptávkového formuláře, zadat lokalitu a my už vaši poptávku předáme dál. Do několika hodin pak obdržíte ověřené kontakty z vašeho nejbližšího okolí.

Cena rekonstrukce bytu 2+1

Kolik stojí rekonstrukce? S námi klidně o polovinu méně! Nemusíte se bát ani renovace umakartového jádra nebo kuchyňského koutu, vše s námi hravě a levně zvládnete. Ceny realizačních společností se pohybují od tisíců po desetinásobky. Záleží na rozsahu rekonstrukce a použitých materiálech. Chcete-li znát konkrétní cenu rekonstrukce právě vašeho bytu 2+1, neváhejte zadat nezávaznou poptávku a my pro vás rekonstrukci necháme na cenit, některou ze společností. Jde to i hladce!

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno